Дизайн продукту

(виробництво нестандартних світильників по конфігурації замовника)

Компанія ССБ Лайт пропонує для клієнтів індивідуальні світлодіодні рішення.

Наявність цеху металообробки дозволяє виконувати роботи в найкоротші терміни й виготовляти світильники нестандартних форм і розмірів. Ми здатні обробляти цілісні світлові конструкції довжиною до 6 метрів, і комбінувати їх в практично будь-які фігури згідно польоту Вашої фантазії. Досвідчені інженери конструктори дозволяють з легкістю реалізовувати як масштабні світлові конструкції для освітлення величезних торгових площ, так і виключно декоративний і тонко відрегульоване світло для створення тематичної атмосфери в ресторанах і нічних клубах.

Як тільки ми уточнимо всі вимоги, ми спроектуємо продукт, який найкращим чином відповідає меті й надамо комерційну пропозицію з докладними технічними характеристиками.

Наступним етапом стане виготовлення дослідного зразка. Який, пройшовши всі узгодження з замовником стане на чолі масового виробництва.

Вибравши ССБ Лайт в якості партнера для вашого проекту освітлення, скористайтеся всіма перевагами сучасних систем світлодіодного освітлення.

Наші переваги

Професійна робота із замовленнями їх підтримка і супровід

Продукція від всесвітньо відомих виробників

Гнучка цінова політика

Поставки світлотехнічної
продукції зі складу й під замовлення

Світлотехнічні розрахунки освітленості об'єктів і
їх візуалізація

Підбір оптимальних
рішень по індивідуальним вимогам клієнта

Розробка проектної
документації та виготовлення світильників

Бездоганна репутація та контроль якості продукції

Заявка на услугу

Введите номер, мы перезвоним!

Введіть номер, ми зателефонуємо!

Заявка на послугу

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте свою згоду на роботу з цими файлами.