Торговельне освітлення

Правильно укомплектоване торгове обладнання дозволяє не тільки з кращого боку представити товари, але й збільшити їх продажу. Це один з найважливіших маркетингових інструментів, що дає можливість підвищити рентабельність торгового підприємства. Але, щоб домогтися такого ефекту, необхідно розробити спеціальний проект. Архітектори, дизайнери й будівельники не дбають про це, тому що торгове освітлення має низку специфічних особливостей, які необхідно враховувати при проектуванні

Торговельне освітлення як інструмент маркетингу

Правильно підібрані й встановлені освітлювальні прилади дають можливість побачити представлені в салоні (бутіку, магазині, супермаркеті) товари з кращого боку. Не секрет, що 70% ефективних продажів залежать від того, наскільки добре виглядає пропонована продукція. Навіть на ціну покупець дивиться в другу чергу. Споживач – головний учасник торгових відносин, і його перебування в приміщення повинно бути комфортним.

Занадто яскраве освітлення викликає тривогу, тьмяне призводить до зайвої стомлюваності та сонливості. Тому загальний рівень освітлення в торговому залі повинен бути рівний 1 люмен на кожен квадратний метр площі. При цьому світловий потік повинен рівномірно розподілятися по залу. Додатково підсвічуються вітрини, прилавки, стійки.

Якщо, скажімо, потрібно висвітлити великі об’єкти, наприклад, автомобіль, проект розробляється таким чином, щоб місце його постановки висвітлювалося з усіх боків. Тоді покупець побачить весь блиск і привабливість нового авто. У звичайних магазинах встановлюють торгове освітлення, яке працює в діапазоні 500 люкс – 1000 люкс. У цьому випадку покупець відчуває себе комфортно й готовий перебувати в залі тривалий час. Відповідно кількість покупок збільшується.

Як замовити торгове освітлення під ключ в Києві та Київській області?

Торговельне освітлення повинно збільшувати продажі, а не рахунки за електроенергію. Тому наша компанія встановлює діодні джерела світла, які споживають мало, і відносяться до розряду енергозберігаючих. Ми надаємо комплексні послуги, в які входить:

  1. Дослідження об’єкта.
  2. Виробництво вимірів.
  3. Розробка індивідуального проекту.
  4. Виготовлення світильників.
  5. Монтаж системи торгового освітлення.

Всі роботи виконуються з урахуванням вимог СНиП 23-05-95 і міжнародних стандартів щодо якості та безпеки. На все, що ми робимо, надається гарантія. Ми готові висвітлити супермаркет, бутік, ювелірний магазин, автосалон, меблевий салон і т.д. Розробляючи проект торгового освітлення, наші інженери враховують особливості не тільки приміщення, а й товарів, які в ньому будуть успішно продаватися.

Чому довіряють нашій компанії?

Відгуки тих, хто вже звернулися до нас, вказують на якість послуг, що надаються. Експертна група виїжджає на об’єкт для моніторингу та попередньої оцінки безкоштовно, якщо ваша торгова точка знаходиться в Києві або Київській області. Якщо дизайн приміщення розроблявся з урахуванням особливостей бренду, ми виготовимо світильники в тому ж стилі, що дозволить зберегти дизайнерську ідею та концепцію. Діодні лампи економлять ваші гроші, а будучи правильно встановленими дозволяють заробляти більше. І ми вам в цьому допоможемо. За попередньою безкоштовною консультацією звертайтеся до менеджерів прямо зараз.

Наші переваги

Професійна робота із замовленнями їх підтримка і супровід

Продукція від всесвітньо відомих виробників

Гнучка цінова політика

Поставки світлотехнічної
продукції зі складу й під замовлення

Світлотехнічні розрахунки освітленості об'єктів і
їх візуалізація

Підбір оптимальних
рішень по індивідуальним вимогам клієнта

Розробка проектної
документації та виготовлення світильників

Бездоганна репутація та контроль якості продукції

Заявка на послугу

Введіть номер, ми зателефонуємо!

Введіть номер, ми зателефонуємо!

Заявка на послугу

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте свою згоду на роботу з цими файлами.