Розрахунок освітлення

Розрахунок освітлення виконати самостійно вкрай складно. А помилки, допущені при цьому, виправляти дорого. Тому завжди краще звернутися до фахівців. Наша компанія готова розробити проект і розрахувати необхідне освітлення приміщень будь-якого цільового призначення. Для кожного об’єкта свої вимоги. Тому наші проектувальники підходять до створення проекту з урахуванням особливих вимог об’єкта, щілинного призначення приміщень, особливостей діяльності замовника.

Обов’язковий розрахунок освітлення приміщення

Є кілька параметрів, які повинні бути витримані. Згідно з чинним СНиП 23-05-95 для кожної кімнати встановлені особливі вимоги по освітленості. Крім того, потрібно враховувати, що всередині знаходитимуться люди. Їх зір, здоров’я й самопочуття має перебувати в безпеці. Тому наша компанія використовує діодні лампи, які служать довго, коштують недорого, електроенергії споживають мало. Якщо правильно розрахувати кількість і потужність джерел світла, можна домогтися різного ефекту:

  1. Створити атмосферу, що дозволяє розслабитися, заспокоїтися, відпочити. Це можливо, якщо світло «теплий білий» (3000К).
  2. Підвищити працездатність, активізувати роботу мозку, підняти тонус, здатність концентруватися. Даний ефект досягається за допомогою «холодного білого» світла (5000 К).

Залежно від того, для яких цілей призначена кімната, показники можуть зміщуватися в бік збільшення або зменшення інтенсивності освітлення. Але все це визначається за результатами розрахунку.

Особливості процедури

Все починається з замірів, які необхідно провести при природному освітленні. Для цього використовується спеціалізоване обладнання та програмне забезпечення. Враховується навіть здатність поверхонь (стелі, стін, підлоги, меблів) відображати промені. Коефіцієнт теж береться в розрахунок освітлення квартири, офісу, виробничого цеху й т.д. Самостійно, не володіючи спеціальними знаннями й навичками, краще цього не робити, і довірити розробку проекту освітлення фахівцям. Адже значення має маса характеристик і параметрів:

  • габарити кімнати (довжина, ширина, висота);
  • наявність і площа скління, географічне розташування;
  • тривалість світлового дня, куди виходять вікна;
  • матеріал і колір стінових панелей, стелі, інших поверхонь;
  • наявність додаткових джерел освітлення.

Якщо приміщення використовується для різних цілей, проводиться зонування. При цьому важливо, щоб проведення не було перевантажена навіть якщо включені всі побутові прилади та офісне обладнання. Знову ж, розробляючи проектну документацію й виробляючи розрахунки, необхідно відштовхуватися від призначення приміщення й виду діяльності людей, що знаходяться в ньому. Від цього залежить, скільки потрібно світильників, які джерела світла необхідні, яка потужність ламп підійде найбільше.

Чому жителі Києва та Київської області звертаються до нас?

У нашій компанії працюють фахівці, які досконало знають, як правильно розрахувати освітлення згідно діючих ГОСТів і міжнародним вимогам з безпеки. При виробництві вимірів використовується професійне, сертифіковане обладнання, що виключає похибку. Всі результати обробляються з застосуванням спеціальних комп’ютерних програм, що виключає помилки. Розраховуючи кількість джерел світла і їх потужність, закладаються світлодіодні енергозберігаючі лампи. Викличте фахівців прямо зараз, і вони відвідають об’єкт абсолютно безкоштовно.

Наші переваги

Професійна робота із замовленнями їх підтримка і супровід

Продукція від всесвітньо відомих виробників

Гнучка цінова політика

Поставки світлотехнічної
продукції зі складу й під замовлення

Світлотехнічні розрахунки освітленості об'єктів і
їх візуалізація

Підбір оптимальних
рішень по індивідуальним вимогам клієнта

Розробка проектної
документації та виготовлення світильників

Бездоганна репутація та контроль якості продукції

Заявка на послугу

Введіть номер, ми зателефонуємо!

Введіть номер, ми зателефонуємо!

Заявка на послугу

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте свою згоду на роботу з цими файлами.