Освітлення офісу

Освітлення офісу комплектується таким чином, щоб світло не просто не заважало, а сприяло підвищенню працездатності персоналу. Неправильно підібрані тьмяні світильники стають причиною швидкого перевтомлення, сонливості, зниження тонусу. Або навпаки, якщо освітлення в офісі занадто багато, працівники переживають нервозність, почуття тривоги, що також заважає нормальній роботі. Природно, контора є особою підприємства, і щоб ділові партнери відчували престиж вашої компанії, необхідно все продумати.

Освітлення офісу: правила, вимоги, норми

Кожне приміщення висвітлюється особливим чином. Щоб очі не втомлювалися, а атмосфера була відповідною, необхідно щоб:

 1. У приймальні, переговорної, серверної освітленість буде в межах 200-300 лк.
 2. Конференцзал, їдальня, кімната прийому їжі, кухня висвітлювалася до 150-200 лк.
 3. Загальний зал, де люди працюють за комп’ютерами, оснащувалася світильниками, що забезпечують 400 лк.
 4. Приміщення, в яких працюють проектувальники висвітлювалося на рівні 500 лк.

В особливих випадках потрібно збільшити показники, наприклад, якщо діяльність працівників вимагає високого сприйняття кольору.

Головним документом, який регламентує вимоги до висвітлення офісів, є СНиП 23-05-95. Наша компанія виконує роботи відповідно до цього ГОСТом, а також з урахуванням міжнародних вимог з безпеки. Якщо ж говорити про колірну температуру, то це ще один важливий параметр, який знаходиться в прямій залежності з працездатністю людей. Так, якщо світло природно біле, «тепле», людина розслабляється. Знімається стрес, заспокоюються нерви. «Холодний» білий світ навпаки мобілізує нервову систему, що сприяє підвищенню концентрації, підняття тонусу, поліпшення розумових процесів і реакції.

Як встановити освітлення в офісі?

Необхідно зробити виміри. На підставі отриманих результатів здійснюються розрахунки, і розробляється проект. Універсального не існує, адже кожне приміщення унікально. Враховується не тільки наявність й інтенсивність природного освітлення. У розрахунок закладається здатність відбивати промені, якою володіють стіни, стелю та робочі поверхні. Є маса інших нюансів, які враховують професіонали. Саме тому бізнесмени Києва та Київської області довіряють освітлення своїх офісів нашій компанії. Переваг співпраці з нами насправді багато:

 1. Освітлення офісу під ключ – послуга, що включає всі етапи, включаючи виготовлення світильників за індивідуальними ескізами.
 2. МИ надаємо гарантію на виконану роботу, а також на всі комплектуючі, які встановили й підключили.
 3. Персональний проект освітлення офісу розробляється так, щоб крім ефективності забезпечувалися мінімальні енерговитрати.
 4. Нашими інженерами інспектується проводка. Це виключає перевантаження, адже в конторі завжди працює багато офісної техніки.
 5. Розрахунок кошторису, підбір комплектуючих – безкоштовна послуга. Крім того, ми виготовимо світильники по вашому проекту, якщо того вимагає концепція і дизайн офісу.
 6. Діодні лампи для офісів – краще висвітлення. Вони економні, коштують недорого, служать довго.
 7. Після монтажу та підключення ми беремо на себе сервісне обслуговування в збіг всього періоду експлуатації.

А, щоб скористатися всім цим, досить зв’язатися з менеджером по телефону, електронній пошті або в режимі онлайн. Фахівці для попередньої оцінки виїжджають, а консультанти відповідають на питання безкоштовно. Дзвоніть прямо зараз.

Наші переваги

Професійна робота із замовленнями їх підтримка і супровід

Продукція від всесвітньо відомих виробників

Гнучка цінова політика

Поставки світлотехнічної
продукції зі складу й під замовлення

Світлотехнічні розрахунки освітленості об'єктів і
їх візуалізація

Підбір оптимальних
рішень по індивідуальним вимогам клієнта

Розробка проектної
документації та виготовлення світильників

Бездоганна репутація та контроль якості продукції

Заявка на послугу

Введіть номер, ми зателефонуємо!

Введіть номер, ми зателефонуємо!

Заявка на послугу

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте свою згоду на роботу з цими файлами.