Освітлення магазину

Освітлення магазину виконується з урахуванням маси особливостей. Від його якості безпосередньо залежить комфорт покупців. Правильно освітлені товари краще продаються, а отже, завдяки професійному висвітленню магазин починає приносити більший дохід. Щоб розробити проект освітлення магазина, необхідно керуватися вимогами та положеннями СНиП 23-05-95. При цьому не варто забувати, що правильно встановлене світло – це інструмент успішного маркетингу.

Професійне освітлення магазину: як зробити правильно?

Щоб бізнес процвітав, і торгівля приносила високий дохід, освітлення магазину має відповідати таким вимогам:

 1. дозволяти покупцям відчувати себе комфортно.
 2. Представляти пропоновані товари в кращому вигляді.
 3. Чи не заподіювати незручність обслуговуючому персоналу.
 4. Чи не споживати дуже багато електроенергії.

Крім торгового залу необхідно подбати, щоб вулична вітрина, якщо така передбачена, була належним чином висвітлена.

Правила комплектації

Є три основних параметри, яким має відповідати освітлення магазину:

 1. Рівень освітленості торгової зали.
 2. Індекс передачі кольору.
 3. Колометрична температура.

Теоретики мерчендайзингу й вчені-маркетологи рекомендують, щоб рівень освітлення невеликих павільйонів був на рівні 750 Лк. Для великих торгових залів цей показник збільшується до 1000-1100 Лк залежно від типу товарів.

Денне світло володіє індексом передачі кольору рівним 100 R a. Необхідно максимально наблизитися до цієї позначки (80-90 R a) в іншому випадку споживач бачить спотворену палітру кольорів, що негативно позначається на торгівлі, особливо, якщо мова йде про продуктовий магазин. Від теплоти світлового потоку залежить настрій споживача. Якщо світло м’яке (жовте), створюється заспокійлива атмосфера. Холодне (білий) призводить до підвищеної збудливості, що також можна використовуватися в маркетингових цілях.

Яке освітлення магазина вважається кращим?

Якщо перші два показника зі списку (дивіться вище) змінюють рідко, то колірну температуру підбирають відповідно до типу товарів, що продаються. Якщо це меблі будинку, хлібобулочні продукти, товари для дітей, краще оформити освітлення магазина в «теплому» діапазоні до 3000К. І навпаки, спорттовари краще продаються, якщо світлова температура доходить до 5000К, що відповідає холодному діапазону. Середні показники від 3 до 5 тис. Можна вважати універсальними, але при виборі торгового освітлення враховуйте сказане раніше. Тоді продажі будуть максимальними, а прибуток ніколи не знизиться.

Монтаж торгового освітлення під ключ: Київ і Київська область

Установку краще довірити професіоналам. Наша компанія надає послуги під ключ, а значить, ми:

 1. Проведемо необхідні заміри.
 2. Проаналізуємо отримані результати.
 3. Розробимо проект і технічну документацію.
 4. Виготовимо світильники з урахуванням дизайну магазину.
 5. Підберемо комплектуючі.
 6. Змонтуємо й протестуємо систему.

Комплектуючі підбираються таким чином, щоб повністю вирішувалося завдання освітлення магазина. При цьому діодні джерела світла дозволяють економити. Світлодіоди споживають мінімум електроенергії, а значить, рентабельність торговельної точки буде вище.

На все що ми робимо надається гарантія. Роботи проводять кваліфіковані фахівці на підставі технічних розрахунків, виконаних інженерами проектного відділу. Для попередньої оцінки викличте фахівців безпосередньо на об’єкт. Будь-яка консультація з питань торгового освітлення надається безкоштовно. Після монтажу наша компанія готова виконувати сервісне обслуговування, щоб ваш магазин був завжди освітлений, а продажi ніколи не падали.

Наші переваги

Професійна робота із замовленнями їх підтримка і супровід

Продукція від всесвітньо відомих виробників

Гнучка цінова політика

Поставки світлотехнічної
продукції зі складу й під замовлення

Світлотехнічні розрахунки освітленості об'єктів і
їх візуалізація

Підбір оптимальних
рішень по індивідуальним вимогам клієнта

Розробка проектної
документації та виготовлення світильників

Бездоганна репутація та контроль якості продукції

Заявка на послугу

Введіть номер, ми зателефонуємо!

Введіть номер, ми зателефонуємо!

Заявка на послугу

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте свою згоду на роботу з цими файлами.